Wykończenie ścian może być różne, jest wiele sposobów aranżacji wnętrz, które starają się stworzyć wnętrza domów i mieszkań ciekawymi i oryginalnymi. Jednym z przykładów może być farba magnetyczna cena jej co prawda jest trochę wysoka ale efekty mogą być niezwykle oryginalne.

CIEKAWE ROZWIĄZANIA DO WYKOŃCZENIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH

Ściany w naszych domach to bardzo duże powierzchnie dające ogromne możliwości. Najprościej jest użyć do nich farb. Dzisiaj na rynku dostępnych jest wiele kolorów i rodzai farb. Jednak zwykłe i malowane ściany pomału odchodzą już do lamusa.

 

FARBA MAGNETYCZNA

 

Ten rodzaj farb ma o wiele większą moc przyciągania niż tablica magnetyczna. Najczęściej farby te są w kolorach czarnym lub siwym

, ale można je pomalować na kolorowo różnymi farbami ściennymi. Użycie na ścianach tego rodzaju farby daje ogromne możliwości i pozwala na rozwinięcie swojej kreatywności. Szczególnie w pokojach małych dzieci i nastolatków można użyć całej swojej wyobraźni dekorując ściany, wcześniej pomalowane tego rodzaju farbą.

 

FARBA KREDOWA

 

Użycie na ścianach farb kredowych pozwala na rozwinięcie kreatywności dzieci mieszkających w danym domu. Można po wielkich powierzchniach ścian malować różne rzeczy kredą i zapisywać ważne notatki.

 

CEGŁA, TAPETA,  DREWNO

 

Ściany można dzisiaj dekorować na różne sposoby, modna jest ostatnio fototapeta, cegła i panele ścienne. Rodzaj wykończenia wnętrza zależy też od wielkości mieszkania.