Biała czy kolorowa, a może wzorzysta? – ściana stanowi tło dla wyposażenia wnętrz, jednak równie dobrze może być ciekawy element dekoracyjnym. Poniżej znajdziecie 4 propozycje na oryginalne wykończenie ścian.

  1. Farba

Chociaż pomysł wydaje się banalny, nie chodzi o pomalowanie ścian na jednolity kolor. Obecnie bardzo widocznym trendem są ozdoby ścienne wykonane za pomocą farby. Ciekawie prezentuje się na ścianach efekt ombre, różnego rodzaju przetarcia, geometryczne wzory, cieniowania. Oczywiście, aby wykonać taką ścianę, potrzeby będzie sprawdzony fachowiec, który zna się na rzeczy i ma odpowiedni zmysł estetyczny.

  1. Beton architektoniczny

Moda na tynk beton architektoniczny nie przemija, jest to trend obecny od kilku sezonów. W wielu nowoczesnych aranżacjach można zaobserwować takie rozwiązanie, baton można położyć na ścianę w formie płyt. Takie rozwiązanie prezentuje się naprawdę ciekawie, sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych.

 

  1. Panele ścienne z efektem 3D

Bardzo nowoczesne i oryginalne rozwiązania, które może odmienić wnętrze, pokój będzie nie do poznania. Ten materiał daje bardzo duże możliwości aranżacyjne, w tym wypadku ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia. Oprócz tego

buy stromectol online

, że efektownie wyglądają, to mają też właściwości wygłuszające pomieszczenie.

 

  1. Kamień dekoracyjny

Ściany z kamienia, a może płytki klinkierowe? Kamień na ścianach prezentuje się bardzo elegancko, nierówna faktura sprawia, że dzięki niemu można nieco optycznie powiększyć wnętrze.